Açık Alan Serinletme Online Satış

Ana SayfaÜrünlerimizAçık Alanda Soğutma      Tekstilde nemlendirme       Diğer Kullanım Alanları    Sık Sorulan SorularFabrika Soğutma   Klima Tipi Soğutucu   Referanslarımız   Uygulama Görselleri   İletişim Açık Alan Serinletme

 

[www.sismist.com] Sitesi Şartlar Ve Koşullarıdır.

1-Bu sitedeki tüm içerik; her türlü ses, metin, görüntü, logo, resim, şekil, çizim, animasyon, klip, müzik ve video kayıtları, yazılım, program kodları ve bunlarla kısıtlı olmamak üzere her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü fikri mülkiyet ve başkaca haklar, "sismist- Uğur Köroğlu " 'na aittir. Yukarıda sayılan veya sayılanlarla kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü unsurun "sismist Uğur Köroğlu" yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde ve yabancı dilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, kiralanması, ödünç verilmesi, değişiklik (tahrifat)yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Bu site içeriğinde yer alan unsurlardan herhangi biri görüntü, yazı, bilgi ve belge kısmen de olsa hiçbir şekil ve surette satılamaz, kiralanamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

2-"sismist- Uğur Köroğlu"‘nin sitesindeki bağlantılar başka sitelere götürebilir."sismist - Uğur Köroğlu", bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiçbir sorumluluk üstlenmez; "sismist - Uğur Köroğlu" bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir ve bu sitelere erişim veya bu sitelerin kullanımından doğan/ doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, zarar, ziyan, tazminat, cezai şarttan dolayı sorumlu tutulamaz.

3-Bu sitede yer alan tüm unsurlar, sadece bilgi verme amacıyla sunulmaktadır. "sismist - Uğur Köroğlu", bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu, geçerliliğini, bu bilgilerin eksik veya güncel olup olmadığını garanti ve taahhüt etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşan/ bulaşabilecek bir virüsten, bu nedenle doğmuş/ doğabilecek zararlardan"sismist - Uğur Köroğlu" kesinlikle sorumlu değildir.

4-İnternet aracılığıyla "sismist - Uğur Köroğlu" ’na ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı, fikri mülkiyet hukuku vesair mevzuattan doğan/doğacak tüm hak ve yetkileri "sismist - Uğur Köroğlu"na geçecektir.

5-18 yaşından küçüklerin, www.sismist.com web sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından "sismist- Uğur Köroğlu" sorumlu değildir.

6-Bu sitede, işbu kullanım hakları ile ilgili olarak belirtilen hususlara aykırı hareket eden kişi/kişiler "sismist - Uğur Köroğlu"’nun doğmuş ve doğacak her türlü zararını tazmin etmekle yükümlü olacaklardır.

7-İş bu site kullanım haklarının uygulanmasından ve yorumlanmasından doğacak her türlü ihtilafın çözümünde Türkiye Cumhuriyeti Mer’i mevzuatı uygulanacak olup ihtilafların hallinde tek yetkili mercii Bursa Mahkemeleri ve İcra Daireleridir.

8- "sismist- Uğur Köroğlu" kullanım şartlarını dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Değiştirilmiş kullanım şartları yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve bu sitenin sağladığı hizmetlerin kullanımı, o andan itibaren yenilenmiş kullanım haklarına bağlı olacaktır.

9- Siteyi kullandığınız durumda yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

 

TEKNİK MENU

-Ana Sayfa

-Açık Alanda Soğutma

-Tekstilde Nemlendirme      

-Ürünlerimiz  

-Kullanım Alanları 

-Fabrika Soğutma

-Klima Tipi Soğutucu

-Referanslarımız

BİLGİLER

-Şartlar Koşullar

-Gizlilik İlkeleri

-Teslimat bilgileri

-Hakkımızda

-Sık Sorulan Sorular

-İletişim

 

 

SİSMİST SERİNLETME İKLİMLENDİRME

AÇIK ALAN SOĞUTMA - TEKSTİL NEMLENDİRME SİSTEMLERİ

BURSA

 

info@sismist.com

 

© 2009 Sismist İklimlendirme Uğur Köroğlu

BANKA BİLGİLERİ
Uğur Köroğlu - YAPIKREDİ BANKASI MAVİ KÖŞE ŞB.
İban: TR 37 0006 7010 0000 0009 0645 67
Tel : 0 850 885 2526