Ana SayfaÜrünlerimizAçık Alanda Soğutma      Tekstilde nemlendirme      Diğer Kullanım Alanları  Sık Sorulan Sorular

 

 

Fabrika SoğutmaKlima Tipi SoğutucuReferanslarımızUygulama Görselleriİletişim

 

 

TESLİMAT BİLGİLERİ

Kargo ücreti 
Kargo bedeli müşteriye aittir. Bu tutar otomatik olarak alışverişinize eklenebilir ya da teslimat esnasında kargo şirketine ödenmektedir.. (Değişim ve iadelerde kargo müşteri tarafından ödenir)

Sipariş teslimi ve süresi
Siparişinizi tamamladıktan bir süre sonra, Sismist tarafından e-posta adresinize ‘siparişiniz onaylanmıştır’ e-postası gönderilir. Siparişiniz alındıktan sonra taahhüt edilen süre içinde ürünleriniz paketlenir ve kargoya teslim edilir. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresine iletilir, size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.

 Teslimat Bursa içine 1-2 iş günü içinde bizzat elden yapılabileceği gibi kargo ile de teslimat gerçekleştirilebilir. Bursa dışına ise uzaklığa göre değişerek 3-4 iş günü içinde teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü itibarı ile 3 gün içerisinde kargoya verilir. 
Teslimat esnasında adreste bulunmamanız durumunda kurye şirketi tarafindan "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Ziyaret notunu aldiğinizda kurye şirketi ile iletişim kurarak paketinizin tekrar ücretsiz olarak adresinize ulaşmasını talep edebilirsiniz. 2.kez adrese teslimde adreste bulunmamanız durumunda siparişinizi 3 gün içerisinde notta belirtilen kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

sismist.com'da verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim edilmektedir.

Ürün teslimatinda önemli hususlar
Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet talep edecektir. Bu nedenle teslimatı alırken belgenizi yanınıza almayı unutmayınız. Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise teslimat esnasında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürününüz size gönderilecektir.

Sorunlu kargo / ürün durumunda info@sismist.com adresine sipariş numaranızı da belirterek durumu anlatan bir e-posta göndermenizi rica ederiz. E-postanıza iki (2) iş günu içinde cevap verilecektir.

Sipariş iptali hakkında bilgi
Sipariş iptalleriniz için sipariş verdiğiniz gün info@sismist.com adresimize mail gönderebilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişler için iptal işlemi yapılamaz. İade prosedürü uygulanır.
Sismist, önceden haber vermeksizin herhangi bir ürünün sipariş miktarını sınırlama ve/veya herhangi bir müşteriye hizmet vermekten imtina etme hakkını saklı tutar. Herhangi bir siparişin onayından önce verilen bilgilerin doğrulanması zorunlu tutulabilir.

 

 

 

 

TEKNİK MENU

-Ana Sayfa

-Açık Alanda Soğutma

-Tekstilde Nemlendirme      

-Ürünlerimiz  

-Kullanım Alanları 

-Fabrika Soğutma

-Klima Tipi Soğutucu

-Referanslarımız

BİLGİLER

-Şartlar Koşullar

-Gizlilik İlkeleri

-Teslimat bilgileri

-Hakkımızda

-Sık Sorulan Sorular

-İletişim

 

 

SİSMİST SERİNLETME İKLİMLENDİRME

AÇIK ALAN SOĞUTMA - TEKSTİL NEMLENDİRME SİSTEMLERİ

BURSA

 

info@sismist.com

 

© 2009 Sismist İklimlendirme Uğur Köroğlu

BANKA BİLGİLERİ
Uğur Köroğlu - YAPIKREDİ BANKASI MAVİ KÖŞE ŞB.
İban: TR 37 0006 7010 0000 0009 0645 67 
Tel : 0 850 885 2526